Apie mus

UAB „Stigma“ įsteigta 1990 metais, nors savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1987 metais įkurto kooperatyvo „Stigma“. Šiuo metu esame viena didžiausių plastiko ir gumos gaminių gamybos įmonių Lietuvoje.
Ilgametė darbo patirtis, aukšta gaminių kokybė, konkurencingos kainos, tikslus pristatymo laikas, gera reputacija padarė mus žinomus. Mūsų noras tobulėti, išlaikyti ir didinti užimamą rinkos dalį, stiprinti konkurencinį pranašumą skatina mus diegti naujas technologijas, gerinti gaminių kokybę bei investuoti į darbuotojų kvalifikaciją.

Pagrindinė UAB „Stigma“ veikla yra plastiko ir gumos gaminių liejimas įpurškimo būdu. Taip pat teikiame surinkimo, pakavimo, miltelinio dažymo, transporto paslaugas. UAB „Stigma“ turi ir savo transporto ūkį – pristatydami produkciją savo transportu galime užtikrinti maksimaliai tikslų pristatymo laiką.

UAB „Stigma“ gamybinės ir sandėlių patalpos užima apie 14 000 m² plotą, kuriame efektyviai išdėstytos 26 įvairaus pajėgumo liejimo staklės.

Šiandien įmonėje dirba daugiau kaip 200 kvalifikuotų darbuotojų. Siekdami užtikrinti, kad visų mūsų klientų poreikiai būtų patenkinti, mes dirbame 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.